luana1 560x347 - Dhuratat që mori Luana Vjollca pas koncertit në Ferizaj

Luana Vjollca këtë verë është shumë aktive me koncerte.

Ajo mbrëmë ka performuar në një nga klubet e Ferizajit.

Me një paraqitje fantastike siç di vetëm ajo, këngëtarja shfaqi anën e saj atraktive.

Por, ajo mori edhe disa dhurata pas këtij koncerti. Janë fansat e saj të shumtë që u kujdesën për këtë pjesë. E këto dhurata i ka ndarë me ndjekësit e saj në llogarinë Instagram përmes një videoje.

“Pas koncertit.. @luanaalina_dhuratat me te cmuara per mua jane keto!!!
Gjithmone me mua #LUANATOR FAMILJE.
Me e bekuara qe ju kam te gjitheveeee ” , ka shkruar ajo.

luana 11 - Dhuratat që mori Luana Vjollca pas koncertit në Ferizaj

Ndryshe Luana së fundmi solli projektin muzikor ‘Vetëm ty’, ku për më shumë se një javë ka marrë afro 2 milion klikime.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.