diana 560x416 - Diana Dani sjell hitin e radhës se bashku me Liridon Bajgoren

Këngëtarja nga Dibra ( Diana Dani ) vjen me projektin e radhës së bashku me Liridon Bajgoren , Kënga e cila quhet : Ilac ne dashni

Këngëtarja së fundi është angazhuar me dasma e me mbrëmje të shumta si në diaspore po ashtu dhe në Kosovë, Shqiperi e Maqedoni: Më posht mund ta ndegjoni këngen : Diana Dani ft. Liridon Bajgora – Ilac ne dashni

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.