Mozzik ka filluar të jetë shumë aktiv në këtë fillimvit.
Mozzik ka postuar një fotografi në llogarinë e tij në Instagram, ku u shfaq në një radio gjermane.

Reperi ka shkruar “Ftyra jem kur m’pysin a ka me kon edhe qeky vit i joti a ? 🤣😬🤐 Flasin muajt qe po vine 🗣”.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Mozzik është “Nana”, këngë kjo dedikuar qenies më të shtrenjtë, nënës.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.