Loading...

Të premten në mëngjes një burrë në fshatin Prelez i Jerlive të Ferizajt ka njoftuar autoritetet se auto salloni i tij është përfshirë nga flakët.

Përveç dëmit material, lëndime trupore ka pësuar një punëtor, i cili është trajtuar në qendrën emergjente në Ferizaj, transmeton Klan Kosova.

Njësitë relevante kanë dalë në vend të ngjarjes dhe nga ana e zjarrfikësve është shuar zjarri. Ndërsa rasti mbetet duke u hetuar.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Loading...Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.