20180822 221958 1 1024x768 11 560x416 - Digjet market Mentori në Ferizaj

Sapo ka marrë flakë market Mentori në Ferizaj.

Zjarri ka përfshrirë katin e trëtë të këtij marketi.Në vendin e ngjarjes kanë arritur zjjarrëfikësit të cilë po mundohen të lokalizojnë zjarrin.

Ende nuk dihet për shkakun e zjarrit./periskopi/

20180822 221958 1 1024x7681 - Digjet market Mentori në Ferizaj

20180822 222054 1024x7681 - Digjet market Mentori në Ferizaj

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.