Screenshot 1 81 - Digjet një veturë në autostradën Prishtinë-Ferizaj (Video)

Një veturë është përfshirë nga zjarri para disa minutash në autostradën Prishtinë-Ferizaj.

Sipas një lexuesi të Indeksonline, nga incidenti nuk ka të lënduar vetëm dëme materiale.

Ekipet policore dhe ato mjekësore me të marr informatën kanë dal në vendin e ngjarjes dhe po merren me rastin.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.