Majk pa dyshim se mund të ndihet mirë me preferencat e hershme të djalit të tij.

Ai u bë baba kohë më parë kur ai priti fëmiun e parë në jetë nga ish e dashura, Majlinda Zeka.

djalit te majkut i pelqen hip hopi publikohet nje video e lezetshme - Djalit të Majkut i pëlqen hip hopi, publikohet një video e lezetshme

Pavarësisht se dyshja u ndanë dhe erdhi në jetë Roani, ata vazhduan jetën të ndarë.

Majku pranoi atësinë dhe viziton shpesh djalin e kujdeset për të.

djalit te majkut i pelqen hip hopi publikohet nje video e lezetshme 1 - Djalit të Majkut i pëlqen hip hopi, publikohet një video e lezetshme

Së fundmi Majlinda ka publikuar një video të Roanit i cili shihet se si i pëlqen kënga hip hop në veturë.

Roani i ngjan shumë Majkut, jo vetëm në pamje, por duket edhe me preferenca muzikore.

/Telegrafi/

[embedded content]

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.