Screenshot 26 61 560x369 - Dje asnjë rast me koronavirus në Ferizaj

Komuna e Ferizajt ka njoftuar se IKSHPK- ka përfshirë si rast edhe një ferizajas të infektuar me COVID-19, që në fakt nuk është rast i ri, por rast paraprak që pas ritestimit ka dalur pozitiv.

Megjithatë, Ferizaj nga mostrat e marra ka zero raste të reja me koronavirus.

“Numri i përgjithshëm i të infektuarve në Ferizaj është 98 të infektuar me virusin COVID-19. Urojmë shërim të shpejt të infektuarve”, thuhet në njoftimin e komunës.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.