dua lipa pozon me veshje tradicionale indiane duket mjaft terheqese 560x416 - Dua Lipa pozon me veshje tradicionale indiane, duket mjaft tërheqëse

Këngëtarja Dua Lipa është duke shijuar disa ditë të mira pushimi me të dashurin e saj, Isaac Carew.

Çifti kanë zgjedhur të vizitojnë Indinë, me ç’rast edhe janë njoftuar me kulturën indiane.

Këngëtarja shqiptare ka publikuar një fotografi në llogarinë personale në Instagram, ku shfaqet e veshur me veshje tradicionale indiane.

dua lipa pozon me veshje tradicionale indiane duket mjaft terheqese - Dua Lipa pozon me veshje tradicionale indiane, duket mjaft tërheqëse

Dua Lipa (Foto: Emma McIntyre/Getty Images/Guliver)

Ajo ka shkruar në mbishkrimin e fotografisë se është ndihmuar nga një zonjë se si të njoftohet me traditat e vendit.

Lexo po ashtu:

“Në Tempullin Ganesh në Jaipur. Një zonjë jashtë tempullit më ndihmoi dhe më mësoi se si të veshja sarin tim para se të hyja. Ne u bashkuam me vendasit dhe morëm trajtime për zotat dhe njerëzit brenda”, ka shkruar Dua.

E njëjta, pritet që së shpejti të paraqitet në mbrëmjen e ndarjes së çmimeve, në MTV EMA, ku është e nominuar në katër kategori.

Ndërkohë, është paralajmëruar se së shpejti Lipa do të publikojë një këngë të re, në bashkëpunim me legjendën e muzikës italiane, Andrea Bocelli. /Telegrafi/

dua lipa pozon me veshje tradicionale indiane duket mjaft terheqese 1 - Dua Lipa pozon me veshje tradicionale indiane, duket mjaft tërheqëse

Dua Lipa (Foto: Kevin Winter/Getty Images/Guliver)

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.