46710870 2073251096321032 560012797086269440 n 1 2790x1590 c1 560x365 - Duda Balje merr mirënjohje nga një boksier, ja arsyeja


Boksieri nga Ferizaji, Florim Xhabiri i cili për shkak një sëmundje është dashur një kohë të largohet para kohe nga ëndra e tij që të bëhet boksier, po vazhdon të jetë i dashur tek njerëzit që e njohin, kurse ai nuk po harohet edhe nga deputetja Duda Balje e cila mbanë edhe pozicionin e kryetares së Komisionit për të Drejtat e Njeriut, Barazinë Gjinore, Persona të Pagjetur .

Bajla edhe njëherë e ka pranuar në kabinetin e saj ku edhe e ka mbështet që të kthehet normales, ndërkohë që Xhabiri në emër të fedetatës së kickboksit zviran ICF, asaj i ka dhuruar një mirënjohje për gjithë atë që po bën për mbështetjen e Florim Xhabirit.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:


Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.