Modelet u pëlqyen mjaft, vetëm se shumica nuk do donin t’i blinin

Kohë më parë, dizajnerët e ndryshëm kanë bërë improvizime të ndryshme, por që kanë mbetur si të tilla dhe nuk janë diskutuar për të hyrë në prodhim, transmeton Telegrafi.

Së fundmi, përditësimet që i bëhen makinave, përfundojnë në forume dhe entuziastët japin mendime, nëse duan apo nuk duan prej prodhuesit që t’i sjellë të përfunduara.

Dizajnerët nga X-Tomi Design, kanë shndërruar BMW X7 dhe X8, sikur të ishin pickup dhe pyetën nëse do ishte ide e mirë që të ktheheshin në makina funksionale.

Në përgjithësi, modelet e rikrijuara në këtë formë, janë pëlqyer në masë të madhe, vetëm se kishte diçka që nuk do të shkonte.

Shumë prej tyre, kanë thënë se nuk do i blinin, megjithëse nuk kundërshtojnë që BMW X7 dhe X8 t’i kenë edhe versionet me hapësirën për bartjen e mallrave. /Telegrafi/

dukja qe do te kene bmw x7 dhe x8 po qe se shnderrohen ne pickup foto - Dukja që do të kenë BMW X7 dhe X8 po që se shndërrohen në pickup (Foto)

dukja qe do te kene bmw x7 dhe x8 po qe se shnderrohen ne pickup foto 1 - Dukja që do të kenë BMW X7 dhe X8 po që se shndërrohen në pickup (Foto)

dukja qe do te kene bmw x7 dhe x8 po qe se shnderrohen ne pickup foto 2 - Dukja që do të kenë BMW X7 dhe X8 po që se shndërrohen në pickup (Foto)

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.