Ferizaj vrasje aktakuze 696x423 11 560x416 - Dy 18 vjeçarë po kërkohen për vrasjen e të riut në Ferizaj, ndodhen ende në arrati

Gjatë natës së mbrëmshme në Frerizaj ka mbetur i vdekur një 24 vjeçar.

Viktima B.Q nuk mundi t’iu mbijetojë plagëve të marra nga një përleshje që ndodhi mes tij dhe disa personave tjerë në Ferizaj.

Policia e Kosovës ka konfirmuar se viktima është lënduar me thikë në një përsheshje e që kishte ndodhur mbrëmë rreth orës 20:10.


Ferizaj24 merr vesh se të dyshuar për vrasjen e tij janë dy të rinj 18 vjeçarë (emra të njohur për redaksinë).

Që të dy aktualisht janë në arrati.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.