94610400 2995098207202661 2417469677388169216 o 560x416 - Dy të shëruar dhe asnjë pozitiv me CoronaVirus në Ferizaj

Nga 15 mostra të marra, nga njoftimet e IKShPK-së, bëjnë të ditur se kemi zero raste të reja me COVID-19 në Ferizaj. E superlajmi është që kemi dy (2) të shëruar nga ky virus në Ferizaj, që çon në 3 numrin e të shëruarve nga COVID-19 në Ferizaj.

Bashkë do t’ia dalim edhe në këtë betejë, qëndroni në shtëpi, shërim të shpejt të infektuarve🙏🏻

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.