Loading...

Dy femra janë arrestuar dje në Ferizaj nën dyshimin se kanë vjedhur rroba në një dyqan.

“Ankuesi mashkull K/Shqiptar ka informuar se në lokalin e tij dy femra K-Shqiptare kanë vjedhur rroba. Njësia policore ka arritur të arrestojnë dy të dyshuarat, ku me vendim të prokurorit njëra është dërguar në mbajtje dhe tjetra është liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në raporton ditor të PK-së.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Loading...Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.