dy vajza perleshen mes vete ne mes te nje rruge ne antalia te turqise video 560x416 - Dy vajza përleshen mes vete, në mes të një rruge në Antalia të Turqisë (Video)
dy vajza perleshen mes vete ne mes te nje rruge ne antalia te turqise video - Dy vajza përleshen mes vete, në mes të një rruge në Antalia të Turqisë (Video)

Zënka mes dy të rejave, njëra prej të cilave ende nxënëse, është regjistruar sekondë pas sekonde nga disa dëshmitarë okularë në Antalia të Turqisë.

Fillimisht ato u zunë me fjalë për arsye ende të paditura, ndërsa më pas filluan të goditeshin me grushte dhe shpulla.

Vajza me iniciale B.Ş. e kapi nga flokët H.Y., dhe e rrëzoi përtokë. Në mes u futën disa shoqe, por pa rezultat.

Pasi i shtyu edhe ato B.Ş kapi nga flokët H.Y. dhe ia përplasi kokën disa herë për asfalt.

Pas ngjarjes që zgjati rreth një minutë, përcjell tvklan.al, B.Ş. u largua nga vendi i ngjarjes sikur të mos kishte ndodhur asgjë, ndërsa vajza tjetër mezi lëvizte e shtrirë.

Pasi u dërgua me shpejtësi në spital, ku edhe mori mjekimin e nevojshëm, H.Y. së bashku me të atin paditën në polici dhunuesen.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.