Loading...

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka arrestuar dje në Ferizaj, në rrugën “At Nik Prela”, dy të dyshuara nga Shqipëria, nën dyshimin për marrje me prostitucion, raporton Ferizaj24.
Arrestimi ka ndodhur pasdite, ndërkaq është ekzekutuar urdhëresa nga Gjykata Themelore në Ferizaj për “Blerje të simuluar të ndonjë sendi si dhe urdhër kontroll të një lokali”.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarve i ngritët fletëparaqitje për kundërvajtës, rasti procedohet në procedurë të rregullt.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Loading...Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.