2F0021E800000578 3343352 image a 1 1449089976715 800x450 800x420 1 560x416 - E bija nga Ferizaj e sulmon fizikisht nënë e saj

Një grua nga Ferizaj ka sulmuar fizikisht nënën e saj, duke i shkaktuar lëndime trupore.Gruaja që dyshohet se ka sulmuar nënën e saj duke i shkaktuar lëndime trupore, është raportuar se ka probleme psikike. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Ferizajt, raporton policia.

Nga lëndimet e marrura, viktima ka pranuar tretman mjekësor. Ndërsa gruaja me probleme psikike është dërguar në mbajtje.

“Është arrestuar e dyshuara femër K-Shqiptare (me probleme psikike), pasi që e njëjta kishte sulmuar fizikisht nënën e saj viktimën femër K-Shqiptare. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, e dyshuar është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin policor.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.