e dashura e ronaldos georgina publikon video duke ushtruar ne shoqerine e femijeve 560x416 - E dashura e Ronaldos, Georgina publikon video duke ushtruar në shoqërinë e fëmijëve

Georgina Rodriguez nuk publikon shpesh imazhe në rrjetet sociale nga jeta e saj e përditshme, mirëpo kësaj radhe e ka bërë një përjashtim.

Ajo ka vendosur të tregojë se si arrin t’i ruajë linjat e përsosura trupore.

e dashura e ronaldos georgina publikon video duke ushtruar ne shoqerine e femijeve - E dashura e Ronaldos, Georgina publikon video duke ushtruar në shoqërinë e fëmijëve

Georgina Rodriguez (Foto: Vittorio Zunino Celotto/Getty Images/Guliver)

Në këtë mënyrë, e dashura e Cristiano Ronaldos e ka publikuar video në Instagram, ku shfaqet duke bërë ushtrime.

Lexo po ashtu:

Ajo paraqitet e veshur në mënyrë sportive teksa bën ushtrime dhe njëkohësisht vë në plan të parë figurën trupore.

Porse në video ndodhen edhe fëmijët që ajo është duke i rritur me futbollistin e famshëm portugez.

“Lumturia ime, familja ime. Të gjithë energjinë ia dedikojmë babait dhe Juventusit”, ka shkruar Georgina në përshkrim.

Pjesë e videove të publikuara nga ajo janë të vegjlit Mateo Ronaldo dhe Eva Maria Dos Santos. /Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.