velipojj1 560x416 - E dhimbshme: Vdes një Ferizajas në plazhin e Velipojës, autoambulanca vonohet një orë

Vdes një kosovar në plazhin e Velipojës, autoambulanca vonohet një orë.

Një person rreth të 60-ve nga Ferizaj sot ka ndërruar jetë në plazhin e Velipojës.

Një pushues, që ishte me profesion infermier, ka tentuar ta ndihmojë pas nxjerrjes nga uji pasi që autoambulanca është vonuar për një orë, njofton Klan Kosova.

Vdekjen e tij e ka konfirmuar mjeku.

Klan Kosova e ka siguruar videon kur autoambulanca merr trupin e tij derisa pushuesit e zemëruar me vonesën e quajtën të turpshëm këtë veprim.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.