b73640af92b2cd73f051e58ca5d3ebdd L1 560x416 - E ke harruar Snapchat? Ky update do t’ju kthejë në përdorues të çmendur

Çfarë bëni kur të humbni tre milion përdorues të përditshëm në tre muaj? Ju filloni të fokusoheni në kafshët shtëpiake të njerëzve. Filtrat Snapchat tani mund të njohin mace tuaj. Ju mund ta fusni koken e maces tuaj brenda në një fetë bukë, të vendosni syze të në to dhe më shumë.

Macet nuk janë kafshët e para që mund të njohin filtrat e Snapchat. Vitin e kaluar, kompania prezantoi njohjen e objekteve, duke përfshirë pajisjet ushqimore dhe sportive, për të ndihmuar në përshtatjen e filtrave bazuar në gjërat që ishin në foto. Ky filter u shtri në racat e caktuara të qenve. Tani, kompania më në fund u jep macet atyre.

Është një lëvizje e mirë; në fund të fundit, këto lloje të fotografive janë qesharake dhe zbavitese per njerezit.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.