w 80 560x416 - E mitura nga Ferizaj provon të vetëvritet duke konsumuar barna, dërgohet në QKUK

Një vetëvrasje në tentativë raportohet të ketë ndodhur mbrëmë rreth orës 19:30 në Ferizaj.

Një e mitur ka tentuar të vetëvritet duke konsumuar sasi të tepërt të barnave, njoftojnë sinjalizuesit e Gazetës Sinjali.

Viktima është dërguar në QKUK për tretman të mëtutjeshëm.

Rasti është duke u hetuar.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.