ferizaj spitali1 780x4391 1 560x416 - E mitura nga Ferizaj shkon për të lindur, policia interviston një person

Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh ka njoftuar për një rast penal “Bashkësi jashtëmartesore me personin nën moshën 16 vjeçare”.

Sipas raportit thuhet se viktima femër kosovare e mitur, ka shkuar për të lindur në repartin e gjinekologjisë.

Me vendim të prokurorit, lidhur me rastin pas intervistimit të dyshuarit mashkull kosovar është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.