e vodhi duke menduar se nuk po e shihte askush mbeti edhe pa xhakete por edhe pa pune video - E vodhi duke menduar se nuk po e shihte askush – mbeti edhe pa xhaketë, por edhe pa punë (Video)

Ky është momenti kur shoferi i shpërndarjes në Amazon vjedh një xhaketë nga linja e rrobave të një klienti.

Sipas medieve të huaja, përcjell Telegrafi, pamjet e kamerave të sigurisë tregojnë momentin kur burri që mendonte se ishte i vetëm në linjën e rrobave të një klienti, shihet duke marrë një xhaketë nga aty.

Siç edhe mund të shihet, ai shikon për t’u siguruar që nuk është kapur dhe pastaj largohet me xhaketën që supozohet se kushton rreth 100 dollarë.

Ka qenë një klient ai që ka raportuar vjedhjen e xhaketës, e cila i përkiste motrës së tij.

Ai u ankua tek kompania në fjalë e cila i kishte kthyer xhaketë dhe e kishin shkarkuar shoferin nga puna. /Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.