Ferizaj Kosovo Web 560x416 - Edhe 9 raste të reja me COVID-19 në Ferizaj

Edhe 9 raste të reja me COVID-19 në Ferizaj, 6 prej tyre në Talinoc të Jerlive dhe 3 në Rahovicë.

Bashkëqytetarë, ju lutemi, mos dilni pa nevojë, respektoni distancën fizike e mbani higjienën personale, vetëm kështu mund ta luftojmë këtë virus. Shërim të shpejt të infektuarve🙏🏻

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.