edhe nje fitore e ferizajt 5de2689689c061 560x416 - Edhe një fitore e Ferizajt

Klubi i volejbollit Ferizajt vazhdon me fitore në elitën e volejbollit të Kosovës.

Klubi që ka trajner Arlind Ibrahimin, vazhdojnë me rezultate të lakmueshme, kësaj radhe e mposhtin me 3:1 (27:25, 21:25, 25:23, 25:13) Therandën.

“Në xhiron e tetë të Superligës së Kosovës në volejboll, Ferizaj arrin të mposhtë ekipin e Therandës me rezultat 3:1.

Kështu ekipi arrin të regjistroj edhe fitoren e shtatë në këtë edicion, si dhe fitoren e fundit si vendas”, thuhet mes të tjera nga Ferizaj.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.