33527162 2100904536852579 2123925739496538112 n1 560x416 - Edhe një talent i ri ne mesin e reperëve të Ferizajt

Është reper i ri në skenën Shqiptare por që ka mjaft talent.

Fjala është për reperin e njohur me emrin artistik Lirim Bislimi që ka publikuar këngën e re, të quajtur ‘Rrugve’.

Edhe një talent i ri ne mesin e reperëve të Ferizajt , Ai quhet Lirim Bislimi nga Ferizaj me nofkën ManiX , Reperi Lirim Bislimi apo ManiX kohëve te fundit ka punuar shum drejt realizimit të këngës së fundit , E cila ështe publikuar më datë 20 Qershor 2018 e cila quhet ManiX – Rrugve /Ferizaj24

Ai së shpejti do të sjell edhe këngë të reja, ku do të bashkëpunojë me disa artista/artiste të tjerë Shqiptarë.

Kënga është promovim i studios Reverse dhe me tekst të vet reperit.

Music by : Reverse
Lyrics : ManiX
Mix/master : Albion Bislimi

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.