edhe xhakarta me ndryshim drastik transformohet ne nje zeshkane atraktive 560x416 - Edhe ‘Xhakarta’ me ndryshim drastik, transformohet në një zeshkane atraktive
edhe xhakarta me ndryshim drastik transformohet ne nje zeshkane atraktive - Edhe ‘Xhakarta’ me ndryshim drastik, transformohet në një zeshkane atraktive

Seriali “O Sa Mirë” ka disa javë që ka nisur sezonin e ri, dhe po pëlqehet nga teleshikuesit për episodet e reja.

Aktorja Arta Elezaj, e njohur tashmë si ‘Xhakarta’ është një prej personazheve më të spikatur të këtij seriali.

Imazhi i saj si një kaçurrele atraktive, ka rrëmbyer gjithmonë vëmendjen e shikuesve.

Arta është shumë aktive dhe e ndjekur edhe në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me ndjekësit fotografi të ndryshme nga jeta e saj.

Lexo po ashtu:

Së fundmi, ajo ka publikuar disa fotografi të reja në llogarinë personale në Instagram, duke treguar ndryshimin e ri në pamjen e saj.

Aktorja ka ndryshuar drastikisht, duke i lyer flokët e saj të zeza, dhe duke marrë kështu pamjen e një bruneje atraktive.

Pëlqimet dhe komentet e fansave kanë qenë nga më të shumtat, shumica prej të cilëve e kanë komplimentuar për këtë ndryshim. /Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.