naziv mulaku1 560x416 - Ekskluzive:  Lojtari i Ferizajt te Tirana

Sulmuesi i ri dhe shumë perspektiv i KF Ferizaj, Nafiz Mulaku, tashmë gjendet në Tiranë për tu testuar direkt me klubin e famshëm shqiptar, KF Tirana

Sipas informacioneve të sigurta, Mulaku duhet t’i kryej disa teste apo më saktë të shikohet nga afër nga trajneri brazilian Ze Maria, i cili në rast se sheh gjëra pozitive nga lojtari e që me gjasë do të jetë i kënaqur, atëherë Mulaku pritet të nënshkruaj kontratë me klubin kryeqytetas. /Korneri.net

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.