enca provokon me nje tjeter fotografi ve ne pah gjoksin atraktiv 560x416 - Enca provokon me një tjetër fotografi, vë në pah gjoksin atraktiv
enca provokon me nje tjeter fotografi ve ne pah gjoksin atraktiv - Enca provokon me një tjetër fotografi, vë në pah gjoksin atraktiv

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia, vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo publikon shpesh fotografi të ndryshme nga jeta e saj e përditshme, ndërsa jo të pakta janë rastet kur publikon ndonjë imazh provokues.

Së fundmi, Enca ndau me ndjekësit e saj një imazh, ku shfaqej mjaft atraktive ndërsa vinte në pah gjoksin e saj.

Këngëtarja duket mjaft tërheqëse me flokë të kuqe, pamje me të cilën u shfaq edhe në klipin e fundit.

Lexo po ashtu:

Në përshkrimin e fotografisë, ajo shkruan se preferon ‘make up’-in natyral në fytyrën e saj.

Ndërkohë, pëlqimet dhe komentet nga fansat e shumtë nuk kanë munguar, shumë prej të cilëve e kanë komplimentuar për dukjen e tij.

Javë më parë, këngëtarja solli bashkëpunimin e saj më të ri me Don Phenomin, këngën “Kujt pi han”, e cila u prit mirë nga fansat e saj. /Telegrafi/

[embedded content]