enca thote se ka dale me mashkull qe ka 10 milione ndjekes ne instagram 560x399 - Enca thotë se ka dalë me mashkull që ka 10 milionë ndjekës në Instagram

Enca Haxhia gjithnjë spekulohet në mediat shqiptare.

Këngëtarja provokative që gjithnjë sigurohet që të zë vend në rrjetet sociale me veprimet e saj, këtë gjë e ka bërë sërish.

Në një paraqitje të saj në Prive, bukuroshja ka treguar se ka dalë së fundmi me një mashkull që ka 10 milionë ndjekës në Instagram.

enca thote se ka dale me mashkull qe ka 10 milione ndjekes ne instagram - Enca thotë se ka dalë me mashkull që ka 10 milionë ndjekës në Instagram

Ajo ka zbuluar se ka qenë nxënëse e shkëlqyer në shkollë.

Enca nuk tha se ka të dashur pavarësisht se ka dalë me personin që ka 10 milionë ndjekës.

Këngëtarja po shijon suksesin e projektit “Kujt po i han” me Don Phenom. /Telegrafi/

[embedded content]

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.