enca uron per ditelindje kimin disa njerez nuk do ta kuptojne se sa e mencur je mbreteresha e bukurise 560x416 - Enca uron për ditëlindje Kimin: Disa njerëz nuk do ta kuptojnë se sa e mençur je mbretëresha e bukurisë
enca uron per ditelindje kimin disa njerez nuk do ta kuptojne se sa e mencur je mbreteresha e bukurise - Enca uron për ditëlindje Kimin: Disa njerëz nuk do ta kuptojnë se sa e mençur je mbretëresha e bukurisë

Kim Kardashian ka një arsye më tepër për të festuar gjatë ditës së sotme.

Bukuroshja amerikane me prejardhje armene feston ditëlindjen e 38 dhe me këtë rast ka marrë urime të shumta.

Madje, zeshkania është uruar për këtë ditë të shënuar edhe nga artistë shqiptar, të cilët e kanë cilësuar si mbretëresha e bukurisë.

Këtë epitet ia ka dhënë të bukurisë ia ka dhënë Enca Haxhia, e cila e ka uruar përmes një mesazhi në llogarinë personale në Instagram.

“Urime ditëlindjen mbretëreshë e bukurisë. Disa njerëz kurrë nuk do ta kuptojnë sa e mençur dhe punëtore je”, duke bërë me dije se ndajnë të njëjtën shenjë të horoskopit.

Së fundi, Kardashian ka bërë bujë të madhe me imazhet e publikuar në rrjetet sociale teksa shfaqe lakuriq para një modeli.

Ndryshe, Enca kohët e fundit ka zgjedhur të pushojë pas angazhimeve të shumta në koncerte të ndryshme gjatë verës. /Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.