w 60 560x416 - Enver Hoxhaj: Ferizaj shndrit nën udhëheqjen e PDK-së

Kandidati i PDK-së, për Kryeministër, Enver Hoxhaj po mburret me qeverisjen e këtij subjekti në Komunën e Ferizajt.

Në një reagim të shkurtër të tij, të shoqëruar dhe me një fotografi të ambientit dekorues të sheshit të këtij qyteti, Hoxhaj thotë se Ferizaj po shndrit nën udhëheqjen e PDK-së, njofton Klan Kosova.

”Qyteti i Ferizajt shndrit nën udhëheqjen e PDK-së!”.

132800730 3112024848899246 1497384810772924461 n - Enver Hoxhaj: Ferizaj shndrit nën udhëheqjen e PDK-së

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.