episodi 62 te i egjeli sahit plisi po blen shtepi 560x416 - Episodi 62-të i “Egjeli”: Sahit plisi po blen shtëpi
episodi 62 te i egjeli sahit plisi po blen shtepi - Episodi 62-të i “Egjeli”: Sahit plisi po blen shtëpi

Në këtë episod, Sheqa dhe Cengi më në fund takohen me Sahitin, i cili jo vetëm e ka kaluar rrezikun për jetën, por edhe është më në humor se kurrë, me shaka dhe ironizime nga më qesharaket.

Nga ana e saj, Gjyla kupton se Sahiti në fakt është gjallë dhe tani duhet të lajmërojë një katund të tërë që është “gabuar” për lajmin e vdekjes së Sahit Plisit.

Ndërsa Sheqa zbulon lëmshin e krijuar nga keqkuptimi i Gjyles, Rraha vazhdon me planin e tij djallëzor.

Lexo po ashtu:

Do ia dalë ai t’i shesë shtëpinë e Sevdijes, me letra të rreme, Sahit Plisit?

Episodin 62 të serialit Egjeli, një prodhim i Gjirafa Studios mund ta ndiqni vetëm online në gjirafaVideo!