episodi i 147 te i o sa mire protagonistet tjere bejne ate qe dine te bejne me mire nxisin te qeshura te publiku 560x378 - Episodi i 147-të i “O Sa Mirë”: Protagonistët tjerë bëjnë atë që dinë të bëjnë më mirë, nxisin të qeshura te publiku

Është lansuar episodi i ri, i 147-ti me radhë, i hit-serialit komik “O Sa Mirë”.

Si gjithmonë, yjet e komedisë televizive kujdesen që fansat e serialit të argëtohen dhe të qeshin duke e shikuar episodin e ri.

episodi i 147 te i o sa mire protagonistet tjere bejne ate qe dine te bejne me mire nxisin te qeshura te publiku - Episodi i 147-të i “O Sa Mirë”: Protagonistët tjerë bëjnë atë që dinë të bëjnë më mirë, nxisin të qeshura te publiku

Jana Hajdari, profesoresha e fizikës, vazhdon ironinë kundrejt profesorëve, të cilët i ka kthyer në studentë.

Lexo po ashtu:

Njëherësh, vihet në pah ndryshimi në intonacion dhe një gjuhën e shqiptarëve nga troje të ndryshme.

episodi i 147 te i o sa mire protagonistet tjere bejne ate qe dine te bejne me mire nxisin te qeshura te publiku 1 - Episodi i 147-të i “O Sa Mirë”: Protagonistët tjerë bëjnë atë që dinë të bëjnë më mirë, nxisin të qeshura te publiku

Në këtë episod ndodh e papritura, pasi Gjakovari e mbështet Drenicakun.

Sasa vazhdon të joshet nga meshkujt, kësaj radhe nga Hetemi, derisa edhe protagonistët tjerë bëjnë atë që dinë të bëjnë më mirë – të nxisin të qeshura te publiku.

Në videon e mëposhtme mund ta shikoni episodin e 147-të me radhë të “O Sa Mirë”. /Telegrafi/

[embedded content]

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.