Loading...

Nga një vajzë me flokët “rasta”, më pas biondinë, ngjyrën e flokëve e ka pasur edhe rozë njëkohë e më pas u shndërrua në zeshkane.

Tani Era Istrefi sërish e ka ndryshuar pamjen e saj sërish, duke ardhur me një tjetër stil e ngjyrë flokësh.

Këngëtarja ka prerje të re ndërsa flokët kësaj here i ka bërë me hijezime ngjyrë karamele.

Fotografitë nga transformimi i saj, i ka publikuar në Instagram e po që po duket bukur.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Loading...Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.