era istrefi ne amsterdam realizon tatuazh te ri 560x416 - Era Istrefi në Amsterdam, realizon tatuazh të ri

Këngëtarja e njohur, Era Istrefi, është vazhdimisht në udhëtime jashtë vendit.

Së fundmi, këngëtarja shqiptare ka vendosur që të vizitojë Holandën.

Në disa imazhe të ndara me ndjekësit e saj në InstaStory, Era ka treguar se po kalon kohë të mirë në kryeqytetin e vendit, në Amsterdam.

era istrefi ne amsterdam realizon tatuazh te ri - Era Istrefi në Amsterdam, realizon tatuazh të ri

Era Istrefi (Foto: Ryan Pierse/Getty Images/Guliver)

Madje, vizitën e saj atje, ajo e ka shfrytëzuar edhe për të bërë një tatuazh të ri në krahun e saj.

Lexo po ashtu:

Në imazhet e publikuara, Era shihet e entuziazmuar teksa realizon tatuazhin, por pa zbuluar se çfarë.

era istrefi ne amsterdam realizon tatuazh te ri 1 - Era Istrefi në Amsterdam, realizon tatuazh të ri

Foto: Era Istrefi/InstaStory

Përndryshe, shumë shpejt, ajo pritet të publikojë këngën e saj më të re ” Where’s your love boy”.

Kënga e saj e fundit aktualisht vazhdon të mbetet “OH God”, në bashkëpunim me reperin Konshens, këngë e cila u prit mirë nga një masë e madhe e publikut. /Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.