Era Istrefi 850x4461 560x416 - Era tregon përkushtimin drejt projekteve të reja (Video)

Këngëtarja me famë botërore, Era Istrefi ka postuar një video në profilin e saj në facebook, ku ka treguar se kalon netë të tëra pa gjumë duke shkruar këngë.

Ajo tregon për përkushtimin që ka ndaj muzikës duke premtuar një të ardhme sa më të sukseshme.

Kujtojmë se interpretuesja e këngës “Bon Bon” ka arritur famë të jashtëzakonshme në vende të ndryshme të botës, falë hitit “BonBon”.

Së fundmi “BonBon” u dëgjua edhe në Santiago Bernabeu.

 

 

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.