w 9 560x416 - Ermira Vllasaliu merr mbështetje nga Ferizaj dhe Kaçaniku

Ermira Vllasaliu, kandidatja për deputete nga Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka qëndruar sot në Ferizaj dhe Kaçanik.

“Programi i Aleancës dhe presidentit në ardhje, Ramush Haradinaj, gjeti përkrahjen e madhe në Ferizaj dhe Kaçanik! Rrugëtimi ynë vazhdon! Ju faleminderit që na bashkangjiteni në këtë rrugëtim të përbashkët”, ka shkruar Vllasaliu, transmeton Gazeta Insajderi.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.