w 9 560x416 - Ermira Vllasaliu merr mbështetje nga Ferizaj dhe Kaçaniku

Ermira Vllasaliu, kandidatja për deputete nga Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka qëndruar sot në Ferizaj dhe Kaçanik.

“Programi i Aleancës dhe presidentit në ardhje, Ramush Haradinaj, gjeti përkrahjen e madhe në Ferizaj dhe Kaçanik! Rrugëtimi ynë vazhdon! Ju faleminderit që na bashkangjiteni në këtë rrugëtim të përbashkët”, ka shkruar Vllasaliu, transmeton Gazeta Insajderi.