fansat kerkojne nga megan fox qe te mos beje me nderhyrje estetike 560x416 - Fansat kërkojnë nga Megan Fox që të mos bëjë më ndërhyrje estetike
fansat kerkojne nga megan fox qe te mos beje me nderhyrje estetike - Fansat kërkojnë nga Megan Fox që të mos bëjë më ndërhyrje estetike

Edhe pse njihet si një prej aktoreve më të bukura në botë, Megan Fox nuk ka hequr dorë nga intervenimet estetike.

Ajo i është nënshtruar disa herë procedurave estetike në të kaluarën, ndërsa ka vazhduar me ndërhyrjet edhe së fundmi.

Pas publikimit të fotografive të reja, i ka irrituar fansat, të cilët i kanë kërkuar që të mos e teprojë dhe t’i ndërpresë operacionet.

Lexo po ashtu:

Pas publikimit të fotografive që vënë në pah fytyrën e saj, është vërejtur se aktorja amerikane nuk ka asnjë rrudhë në fytyrë.

“Ke qenë e bukur, ndalu së shkatërruari”; “Dukesh si një mace plastike”; “Ka bërë ndërhyrje për t’u dukur e tillë” – janë disa prej komenteve të fansave.

32-vjeçarja në vitet e fundit është tërhequr paksa nga jeta publike dhe i është përkushtuar familjes.

Ajo është e martuar me aktorin Brian Austin Green (i njohur për rolin e tij në hit serialin “Beverly Hills”) dhe kanë tre djem bashkë. /Telegrafi/

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.