dj regard1 560x416 - Fantastike! DJ Regard nga Ferizaj performon në ‘The Tonight Show’ të Jimmy Fallon

DJ nga Ferizaj, Regard ka shënuar një tjetër arritje të jashtëzakonshme në karrierën e tij.

Ai ia ka dalë të jetë pjesë e një prej programeve më popullore përtej oqeanit, në SHBA.

Regard bashkë me Troye Sivan dhe Tate McRae kanë performuar këngën e tyre të fundit “You” në programin e Jimmy Fallon, një pikë kjo e jashtëzakonshme në karrierë.

Pak ditë më parë, ai qe pjesë e “Brit Awards” si i nominuar në kategorinë “best British single”.

Lart e më lart!

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.