dhuna ndaj gruas1 560x358 - Ferizaj, arresohet pasi dyshohet se e sulmoi fizikisht të dashurën

Në femër nga Ferizaj ka rapotuar në polici së më 27 maj është sulmuar fizikisht nga i dashuri i saj, njofton Klan Kosova.

Sipas raportit 24 orësh të policisë thuhet se viktima ka pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit, pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.