dhuna ndaj gruas1 560x358 - Ferizaj, arresohet pasi dyshohet se e sulmoi fizikisht të dashurën

Në femër nga Ferizaj ka rapotuar në polici së më 27 maj është sulmuar fizikisht nga i dashuri i saj, njofton Klan Kosova.

Sipas raportit 24 orësh të policisë thuhet se viktima ka pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit, pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.