arrestihen88 1523797703 5035573 730x4401 1 560x416 - Ferizaj arrestohen tete te dyshuar per posedim te narkotikeve

Tetë të dyshuar janë arrestuar në Ferizaj sot nën dyshimin se kishin substancë narkotike.

Këtë për klankosova.tv e bëri të ditur Agim Gashi, zëdhënës për media në Drejtorinë Rajonale të Policisë në Ferizaj.

“Katër nga këta të dyshuar janë liruar pasi nuk iu është gjetur asnjë sasi e narkotikëve. Ndërsa katër të dyshuarve të tjerë iu është gjetur sasi e vogël e substancës narkotike”.

“Ata janë intervistuar, janë liruar me urdhër të prokurorit. Atë sasi të lëndëve narkotike që patën iu konfiskua. Rasti shkon në prokurori”, ka deklaruar Gashi për klankosova.tv.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.