WP 42 560x415 - Ferizaj, arrestohet për rrahjen e bashkëshortes

Policia e Kosovës ka arrestuar një burrë nën dyshimin për sulm fizik ndaj bashkëshortes së tij.

Incidenti ka ndodhur dje në Ferizaj rreth orës 10:00.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.