Loading...

Policia e Kosovës përmes komunikatës ka njoftuar se një baba në qytetin e Ferizajt ka lënë dy fëmijët e tij në rrugë për të kërkuar lëmoshë.

I dyshuari fillimisht është arrestuar, por pas intervistimit nga ana e Policisë së Kosovës është liruar me procedurë të rregullt.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Loading...Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.