rrahje 11 560x360 - Ferizaj, burri rrah gruan

Është arrestuar një burrë pasi që i njëjti pas një konflikti verbal ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij.

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 17:00 në Ferizaj.

Policia njofton se me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.