29790199 1749236211788873 375889357287981056 n 730x548 1522937933 99829501 560x347 - Ferizaj, çdo ditë asgjësohen 55 kg mish (VIDEO)

Inspektorët e Ferizajt konfiskuan 700 kilogram mish, për të cilin ata e vërtetuan se është i prishur. Mirëpo, konsumatorët po kërkojnë të mësojnë emrat e kompanive që iu konfiskua mishi, për të mos blerë më tek ato. Për më shumë shikoni videon e mëposhtme.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.