auto auto aksident 3 1200x630 650x35814878749861501918277 1 560x416 - Ferizaj: Drejtuesi i makinës humb kontrollin, lëndon veten dhe bashkudhëtarin

Raportohet se për shkaqe të panjohura drejtuesi i veturës në Ferizaj ka humbur kontrollin dhe me këtë rast goditi shtyllën elektrike, ku përpos dëmeve materiale pati edhe lëndime trupore.

Përpos drejtuesit të automjetit, lëndime pësoi edhe bashkudhëtari.

Të lënduarit dërgohen  në emergjencën e Ferizajt për ndihmë mjekësore.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.