dhuna ndaj gruas ilustrim Pxhere 600x3101 1 560x310 - Ferizaj, e mitura deklaron para prindërve se është përdhunuar

Një vajzë e mitur nga Ferizaj ka deklaruar në prezencë të prindërve se ishte njoftuar nëpërmjet rrjeteve sociale me një të dyshuar kosovar me të cilin kishte kryer marrëdhënie seksuale pa dëshirën e saj.

Sipas Policisë, lidhur me këtë rast është njoftuar prokurori, derisa nuk raportohet për ndonjë të arrestuar.

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.
Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.