unnamed 5 31 780x439 600x3601 560x360 - Ferizaj: E rreh babanë e bën për spital, arrestohet nga policia

Një person në Ferizaj është arrestuar pasi që ka rrahur babanë e tij.

Kjo u bë e ditur përmes njoftimit të Policisë së Kosovës, përmes raportit 24-orësh.

Sipas policisë, dyshohet se i arrestuar e kishte rrahuar babanë duke i shkaktuar lëndime të lehta trupore, derisa viktima është dërguar për tretman mjekësor.

Pas intervistimit me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

“Është arrestuar i dyshuari K/Shqiptar për shkak se kishte sulmuar fizikisht babin e tij viktimën mashkull K/Shqiptar duke i shkaktuar lëndime të lehta trupore. viktima është dërguar për tretman mjekësor ndërsa, i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftim.

Screenshot 2 111 - Ferizaj: E rreh babanë e bën për spital, arrestohet nga policia

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.