maxresdefault 31 560x416 - Ferizaj futet në karantinë

Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim Aliu, ka pranuar sot vendimin e Ministrisë së Shëndetësisë, përmes së cilës Komuna e Ferizajt shpallet zonë karantinë, bëhet e ditur me anë të një njoftimi në faqen e kësaj komune në Facebook.

Kjo erdhi pas 18 rasteve të konfirmuara mbrëmë të infektuar me virusin COVID-19, që çoi numrin në 20 të ferizajasve të prekur me koronavirus.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Ferizaj24:

Përmbajtjet që i merr Ferizaj24 nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Ferizaj24 botohet në www.ferizaj24.info dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.